اخبار > مراسم بزرگداشت روز بهورز درشهرستان نهاوندبرگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

مراسم بزرگداشت روز بهورز درشهرستان نهاوندبرگزار شد

مراسم بزرگداشت روز بهورز با حضور مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند ؛مسئولین معاونت بهداشتی دانشگاه، و معاونین شبکه های بهداشت و مرکزبهداشت و بهورزان شهرستان نهاوند برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند :ظهرروزدوشنبه ۱۲شهریورماه ۹۷مراسم بزرگداشت روز بهورز با حضوردکتردارابی مدیربهداست ودرمان شهرستان ؛ سرکارخانم حسینی مسئول بهورزی و مهندس حسینی رضا از معاونت بهداشتی دانشگاه،معاونین شبکه بهداشت ودرمان و مرکزبهداشت و بهورزان خانه های بهداشت شهرستان نهاونددر تالار ایران زمین برگزار شد.

ابتدادر این مراسم دکتردارابی مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوندضمن خیرمقدم به مهمانان وتبریک روز بهورز بر اهمیت نقش بهورزان در برنامه های بهداشتی و همچنین طرح تحول سلامت تأکید نمود.

وی در ادامه ؛ بر ضرورت توجه بهورزان در انجام وظایف محوله در طول دوره خدمت گذاری به مردم، انتظارات و برخی موانع و مشکلات پیش رو در راه خدمت رسانی بهتر را برشمرد و گوشه ای از مشکلات و درد دل های بهورزان را با مسوولان استان درمیان گذاشت.

درادامه مهندس جلالوند مسئول امور اداری مرکزبهداشت ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه در خصوص جایگاه و مقام بهورزان و دستاوردهای آن در ارتقای سلامت مردم روستاها اشاره نمود.

درادامه این مراسم ؛خانم کاظمی بهورزوآقای خزایی نماینده بهورزان با ارائه قرائتی از دکلمه وشعرخوانی با موضوع مقام و جایگاه بهورزان در نظام سلامت پرداختند.

درپایان این مراسم با اهداء لوح سپاس ازبهورزان ؛ مراقبین سلامت و مربیان نمونه کشوری ؛ استانی و شهرستانی تقدیرشد.


١٠:٠١ - 1397/06/14    /    شماره : ٨٧٨٢١    /    تعداد نمایش : ٤٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند