اخبار > سخنرانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوندپیش ازخطبه های نمازجمعه


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

سخنرانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوندپیش ازخطبه های نمازجمعه

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداست ودرمان شهرستان نهاوندظهرروزجمعه ۲شهریورماه ۹۷ دکتردارابی مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند به عنوان سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه به مناسبت هفته دولت و روزپزشک به ایراد سخن پرداخت. 

دکتر دارابی که بعنوان سخنران قبل از خطبه های نمازجمعه شهر نهاوند و در جمع نمازگزاران این شهر، سخن میگفت با اشاره به آغاز هفته دولت وروزپزشک و اعلام برنامه های این شبکه در این هفته، هفته دولت را فرصت مناسبی جهت بیان و بازنگری گوشه ای از رویدادها، دستاوردها و چالشهای پیش روی بهداشت و درمان دانست و افزود: یقیناً مهمترین رویداد سال گذشته در حوزه بهداشت و درمان شهرستان اجرای طرح تحول نظام سلامت بود که پس از ابلاغ سیاست های کلی نظام سلامت از سوی مقام معظم رهبری با درایت دولت تدبیر و امید با سه هدف کاهش دغدغه های مالی بیماران، افزایش کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و هم چنین دسترسی عادلانه به خدمات نظام سلامت صورت گرفت.

وی درادامه؛ به مناسب روز پزشک از همه پزشکان شهرستان که در راستای سلامت مردم قدم بر می دارند تشکر وقدر دانی نمود.‌

دکتردارابی در ادامه ازسپاه پاسداران انقلاب اسلامی وبسیج جامعه پزشکی که درراستای سلامت مردم مناطق محروم جهت ویزیت رایگان اقدام نموده اند تشکرکردند.

درپایان سخرانی؛ امام جمعه و فرماندارو جانشین فرماندهی سپاه شهرستان؛ از دکتردارابی ؛ دکترروزبه ؛ دکترابوالقاضی و دکترنوابی جهت همکاری با بسیج جامعه پزشکی در امر درمان بیماران در مناطق محروم با اهداء لوح تقدیر و شکرنمودند.

درادامه این قدردانی ؛ دکتردارابی از حجت جهانیان رئیس ورزش های همگانی شهرستان که در امر سلامت مردم تلاش نموده اند با اهداء لوح تقدیرنمودند.


٠٩:٥٠ - 1397/06/14    /    شماره : ٨٧٨١٨    /    تعداد نمایش : ٣١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند