اخبار > آزمون ورودی پذیرش رشته بهیاری در شهرستان نهاوند برگزارشد


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

آزمون ورودی پذیرش رشته بهیاری در شهرستان نهاوند برگزارشد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوندصبح روزپنج شنبه ۱۴تیرماه آزمون ورودی پذیرش رشته بهیاری برگزارشد.

دکتردارابی مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوندگفت: آزمون ورودی پذیرش رشته بهیاری با حضور ۲۷۷ نفر شهرستان نهاوند برگزار شد. 

دکتردارابی افزود: در این آزمون از حداکثر ظرفیت پذیرش که به کمیت و کیفیت آموزش و تعلیم دانش آموزان خللی وارد نکند و برابر شرایط لازم برای تحصیل در رشته بهیاری و دارا بودن امکانات و فضای موجود هنرستان و عرصه کارآموزی و کارورزی بالینی استفادهخواهد شد.

مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند گفت: نتیجه مرحله اول آزمون، نیمه دوم تیرماه و از طریق سایت دانشگاه و به‌صورت اطلاعیه اعلام خواهد شد.

دکتردارابی در مورد نحوه پذیرش در این آزمون افزود: پذیرش این آموزشگاه از بین داوطلبین که دارای مدرک تحصیلی پایه نهم و شرط سنی زیر 19 سال بوده با برگزاری دو نوبت امتحان کتبی و مصاحبه حضوری صورت می گیرد

دکتردارابی بابیان اینکه متقاضیان می‌بایست شرایط و صلاحیت علمی و جسمانی متناسب با شغل و حرفه بهیاری را دارا باشند گفت: متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند که فقط صرف پذیرش و تحصیل در رشته بهیاری متضمن انتصاب شغل بهیاری نیست و می‌بایست توسط مراکز بهداشتی درمانی و دستگاه‌های ذیربط نظام سلامت با مجوز و طی مراحل آزمون استخدامی و گزینشی شاغل شوند.

وی تصریح کرد: داوطلبان این آزمون، بومی و از سراسر شهرستان‌های استان هستند و با توجه به‌نظام جدید آموزشی باید دارای مدرک پایه تحصیلی نهم باشند.

وی بابیان اینکه امسال از میان داوطلبین دختر و برای تحصیل در هنرستان بهیاری شهرستان نهاوند ۲۵نفرپذیرش انجام خواهد شد اظهار کرد: این داوطلبان با ورود به هنرستان بهیاری و موفقیت کامل در طی دروس تئوری و عملی مربوطه بعد از سه سال تحصیلی برابر ضوابط آموزش‌وپرورش دیپلم متوسطه کار و دانش رشته بهیاری اخذ می‌نمایند.


١٢:٢٨ - 1397/04/17    /    شماره : ٧٣٣٦٣    /    تعداد نمایش : ٩٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند