اخبار > برگزاری مراسم روز بهورز درشهرستان نهاوند


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

برگزاری مراسم روز بهورز درشهرستان نهاوند

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند ، مراسم بزرگداشتی به مناسبت سالروز بهورز در روز یکشنبه 12 شهریورماه 96 با حضور فرماندار، معاون فنی اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه ، مدیریت شبکه بهداشت ودرمان ، ریاست مرکزبهداشت ، بهورزان و مربیان و مسئولین واحدهای ستاد مرکز بهداشت در محل تالار ایران زمین نهاوند برگزار گردید.

بر اساس همین گزارش ، بعداز تلاوت آیات قران مجید و سرودجمهوری اسلامی ایران ،

 دکتر دارابی مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند ؛ ضمن خیر مقدم به مدعوین حاضر مراسم و تبریک اعیاد قربان ، غدیر ، دهه امامت و ولایت و تبریک روز بهورز ، ارتقای شاخص های بهداشتی را از سال 1363  تشکیل اولین خانه بهداشت ؛ از جمله در کنترل بیماریهای واگیر و مرگ و میر مادر و کودکان زیر پنج سال را مرهون زحمات بی دریغ بهورزان دانسته و در ادامه فرمودند امروزه با افزایش فرآیند های متعدد ، مورد وثوق بودن آنان در روستاها از دیگر خصوصیات بارز کاری و جایگاه ویژه بهورزان یاد نمودند. 

مهندس حمیدوند؛ فرماندارشهرستان نهاوند ضمن تبریک روزبهورز را نجیب ترین و ارزشمند ترین نیروهای خط مقدم بهداشت و سلامت معرفی نموده و قدر دانی از زحمات آنان را از وظایف مسئولین یاد نمودندو گزارشی از برنامه های طرح تحول نظام سلامت دادند .

دکترسیاوشی رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند، با تبریک روز ملی بهورز از زحمات و خدمات ارزنده این عزیزان تقدیر نمود و بیاناتی در خصوص طرح مطالعاتی سلامت بهورزان ایراد فرمود.

 در ادامه دکترعطایی ، معاونت فنی اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه ضمن تبریک روز بهورز ، از خدمات و تلاشهای این عزیزان خصوصا در بحث پیشگیری تشکر و قدردانی نمود.

در انتهای مراسم به تعدادی از مربیان ، مراقبین سلامت و بهورزان نمونه با اعطای هدایا و تقدیر نامه ای تجلیل گردید ضمنا در انتها با صرف نهار مراسم خاتمه یافت .

 


٠٨:٢٢ - 1396/07/04    /    شماره : ٥٤٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند