اخبار > بیمارستان 185تختخوابی شهیدآیت الله قدوسی شهرستان نهاوند افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

بیمارستان 185تختخوابی شهیدآیت الله قدوسی شهرستان نهاوند افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند ، صبح روز پنجشنبه 9شهریورماه 96 ساعت 9:20 دقیقه ؛ وزیربهداشت ، معاون وزیرراه ، استاندارهمدان ، ریاست دانشگاه علوم پزشکی همدان و معاونین ضمن استقبال شورای تامین شهرستان نهاوند جهت افتتاح بیمارستان 185تخت خوابی شهیدآیت الله قدوسی نهاوند وارد این شهرستان شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه نهاوند؛ دکترقاضی زاده هاشمی وزیربهداشت ودرمان و آموزش پزشکی درآئین افتتاح این بیمارستان گفت: بیمارستان شهید حیدری نهاوند یک بیمارستان فرسوده است و بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان نیز که یک بیمارستان 120تختخوابی است که عملا 190 بیمار را پذیرش می‌کند و ما باید هر چه سریعتر با افتتاح این بیمارستان جدید بار این بیمارستان‌ها را کم کنیم و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: شهرستان نهاوند دارای 180 هزار نفر جمعیت است که طبق استانداردهای ما باید به ازای هر 1000 نفر، یک و نیم تخت بیمارستانی وجود داشته باشد، که با راه اندازی این بیمارستان و بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان،  استانداردلازم برای مردم این شهرستان فراهم می‌شود.

وی افزود: شرایط نهاوند شرایط بسیار خاصی است که امیدواریم کمبود‌های موجود در بخش بهداشت و درمان شهرستان نهاوند، خصوصا امکاناتی شامل؛ سی‌تی‌اسکن، MRI، ماموگرافی وپزشکان متخصص،ارتوپدی ، ارولوژیست ، سونوگراف زن  و غیره باید در شهرستان نهاوندفراهم شود و ما از مردم این شهرستان تقاضا داریم که در این زمینه حوصله به خرج دهند تا ما نیز این مشکلات را هرچه سریعتر حل کنیم.

وی بیان کرد: ما باید با مردم رو راست باشیم و حقایق را بگوییم چون انصافا دولت با مشکلات بزرگی مواجهه است و وضع خزانه دولت ، متناسب با انتظارات ما نیست و مسئولان ما باید ریسک کنند و شجاع باشندتا بخش تولیدراه اندازی شودو اشتغال را تقویت کنیم تا انشاءالله هر چه سریعتر مشکلات بیکاری در کشور حل شود.

 

لازم به ذکراست؛ درپایان این سخنرانی،پدبالگرد این بیمارستان توسط وزیربهداشت ودرمان آموزش پزشکی افتتاح کردید.

 

دکتر موسوی بهار رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشتند : همزمان با بهره برداری از بیمارستان شهید آیت الله قدوسی در نهاوند 152 پروژه بهداشتی دیگر نیز در استان به بهره برداری می رسد

دکتر موسوی بهار : بیمارستان شهید ایت الله قدوسی اولین بیمارستانی است که بعد از انقلاب توسط دولت در نهاوند به بهره برداری رسید. که 60 میلیارد تومان جهت تاسیس و راه اندازی آن هزینه شده است.

حجت الاسلام مغیثی امام جمعه شهرستان نهاوند:در این شهرستان خدمات بسیار خوبی ارائه شده ولی با وضعیت مطلوب فاصله زیادی داریم

بهرام نیا : در این دولت در مقیاس عملکردی نهضتی آغاز شده به نام نهضت بهداشت و درمان و سلامت که در طول تاریخ انقلاب اسلامی بی مانند است


٠٨:٣٢ - 1396/06/11    /    شماره : ٥٤١٦١    /    تعداد نمایش : ٥٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند