اخبار > برگزاری همایش بزرگ پیاده روی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نهاوند


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نهاوند

همایش پیاده روی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی با حضوردکتردارابی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند و همکاری کانون بازنشستگان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوندبرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوندهمایش بزرگ پیادروی با حضور جمع کثیری از بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش تأمین اجتماعی و با همکاری صندوق بازنشستگی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند و باحضور دکتردارابی مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند صبح روزچهارشنبه یکم شهریورماه 96از میدان قیصریه تا پارک میدان امام ره برگزار شد.

هدف از این برنامه ضمن گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و ضرورت اهتمام و توجه به مطالبات این قشر به عنوان گنجینه های خرد،تجربه و سرمایه های معنوی جامعه، ایجاد نشاط وشادابی   و تأمین سلامت قشر بازنشستگان و مستمری بگیران و ترویج فرهنگ ورزش در بین آنان است.

در این همایش جایزه نفیس که با همکاری کانون بازنشستگی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوندتهیه شده بودبه قید قرعه به شرکت کنندگان اهداء شد.


٠٩:١٨ - 1396/06/04    /    شماره : ٥٣٩٣٤    /    تعداد نمایش : ٢٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند