اخبار > برگزاری کارگاه آموزشی ارتباط با بیمار وتکریم ارباب رجوع در بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

برگزاری کارگاه آموزشی ارتباط با بیمار وتکریم ارباب رجوع در بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند، کارگاه آموزشی ارتباط با بیمارو تکریم ارباب رجوع در روز شنبه 28مردادماه 96 با هماهنگی، تلاش و برنامه ریزی سوپر وایزر  آموزشی در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید.

در ابتدا این کارگاه کاویانی مدیر بیمارستان آیت الله علیمرادیان ؛ ضمن اشاره به جایگاه ویژه مردم از دیدگاه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، اظهار نمودند؛ دولت تدبیر و امید ، مصمم به اجرای طرح مذکور و انعکاس اقدامات انجام شده می باشد.

وی در ادامه ؛ توضیحات مبسوطی در مورد واژه های مشتری، ارباب رجوع، فرهنگ، خدمت، مهارت های انسانی، ارتباط، روابط عمومی و ... در ارتباط با تکریم ارباب رجوع تشریح نمود.

کاویانی دردادامه افزود: فلسفه وجودی بیمارستان را انجام کار خوب و در شأن و جایگاه ویژه انسان به عنوان اشرف مخلوقات دانستند و اظهار نمودند همچنانکه حضرت محمد (ص) فرمودند : کار خوب ، کاریست که رنگ غم از چهره ای بزداید و تبسمی از شادمانی در آن ظاهر سازد و این میسر نمی شود مگر با آموزش و آموختن هنر رفتار و ارتباط مناسب با ارباب رجوع،

وی در ادامه؛ به عوامل موثر در رضایتمندی، کلیات و اصول اساسی طرح تکریم و اخلاق کارمندی، نحوه نظارت و ارزیابی کارکنان و نقش برجسته روابط عمومی ها در اطلاع رسانی نوع و نحوه ارائه خدمات و نیز انعکاس اخبار و عملکرد همکاران اشاره نمودند و داشتن تقوی و نظم و انضباط، برنامه ریزی، اولویت بندی در کارها توأم با تواضع و احترام با ارباب رجوع را عامل موفقیت در پیشبرد اهداف سازمان های ارائه دهنده خدمت دانست.

وی اظهار نمودند ؛همچنانکه امام موسی کاظم (ع) فرمودند : تواضع آن است که با مردم چنان رفتار کنی که دوست داری با تو رفتار کنند.

در پایان از سوپروایزر آموزشی، مسئولین و همکاران که علیرغم کمبود نیروی انسانی در راستای ارائه خدمات مطلوب به بیماران تشکرکردو ابراز امیدواری نمودند که سعی کنیم با امانت داری، رازداری، خلوص نیت و صداقت در گفتار و کردار درست و مسئولیت پذیری تصویری روشن از بیمارستان در اذهان همشهریان نشان دهیم.


٠٩:١٥ - 1396/06/04    /    شماره : ٥٣٩٣٣    /    تعداد نمایش : ١٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند