اخبار > حضور حماسی مدیریت وکارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند در راهپیمایی 22 بهمن 95


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

حضور حماسی مدیریت وکارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند در راهپیمایی 22 بهمن 95

مدیریت و کارکنان بهداشت ودرمان نهاوند همگام با مردم در راهپیمایی 22 بهمن 95 شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند؛ دکتردارابی گفت : همزمان با سی و هشتمین بهار آزادی و در یک روز سرد زمستانی بار دیگر کارکنان شبکه بهداشت ودرمان همگام با مردم همیشه در صحنه برای بیعت با آرمان های امام خمینی و رهبر معظم انقلاب از ساعات اولیه صبح با حضور در خیابان های نهاوندحماسه ای دیگر آفریدند.

مدیرشبکه بهداشت ودرمان افزود: در این حماسه ، کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند ، دوشادوش مردم غیور در این مراسم شرکت کردند.

وی درادامه افزود، در مراسم راهپیمایی 22 بهمن یک تیم امدادی و درمانی اورژانس  در مسیرهای منتهی به میدان امام مستقر و به شرکت کنندگان خدمات ارائه دادند.

دکتردارابی مدیرشبکه بهداشت ودرمان نهاوند اظهار کرد: با همکاری رئیس نظام پرستاری  کاویانی ، بیمارستان ایت الله علیمرادیان ، دانشکده پیراپزشکی سیف و هلال احمر ، تیم‌های بهداشتی و آموزشی مستقر در میدان امام تا پایان مراسم راهپیمایی 22 بهمن در محل حضور و به مردم خدماتی از قبیل کنترل فشارخون و قندخون را ارایه می‌دادند.


٠٨:٤١ - 1395/11/26    /    شماره : ٤٦٥٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند